Fugalı Panel Ev Modelleri ve Fiyatları

Yeni ev yaptırmak isten insanlar evlerinin en güvenli malzemelerden doğru tekniklerle üretilmesini isterler. Bu noktada Nestavilla firması olarak müşterilerimiz için kaliteli ve güvenli evleri üretmenin güvencesini veriyoruz. Normal modeldeki evlerimizde dahi en kaliteli malzemeleri kullanırken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fugalı panel ev gibi daha güvenli ev modellerini de yapmaktayız.

Fuga özel kimyasallardan üretilen ve evlerin iç-dış cephelerinde kullanılan bir inşaat malzemesidir. Bu malzeme kullanılırken evin dış ortamı görünüm açısından etkilenmediği gibi aynı zamanda ev dış ortamlara karşı daha güvenli hale gelmektedir. Bu dolgu malzemesi çoğu zaman yapılarımızda profil ile birlikte kullanılıyor. Her türlü sıcaklık değerine, çatlamalara, boya akmasına ve en önemlisi sert hava koşullarına evlerin dayanıklılık göstermesinden dolayı kullanımı artmıştır.

Yapılara fuga eklenmesi oldukça kolay olan bir işlemdir. Çeşitli karışımların önceden hazırlanması sonucunda üretilen bu malzeme yapılara yerleştirilme anında herhangi bir zarar vermeden kolaylıkla uygulanabilmektedir. Çoğu inşaat yapılarında üst üste iki kat uygulanacak şekilde kullanılırken biz yapılarımızda panel kaplama şeklinde kullanmayı tercih ediyoruz.

Firmamızdan fuga panelli ev satın almak isteyen müşterilerimiz kataloglarımızı incelediğinde hemen hemen her ihtiyaca uygun ev modeli için seçenek olduğunu göreceklerdir. Firma olarak hangi ev modeli olursa olsun bu panelleri dış cephede kullanarak evin daha korunaklı olmasını sağlıyoruz.

Fuga Panelli Villalar

Ev sahibi olmak için firmamızı ziyaret eden müşterilerin bir kısmı sade ve küçük evler tercih ederken bazı müşteriler gösterişli ve büyük ev modelleri tercih etmektedir. Bu noktada firma olarak prefabrik ve modüler gibi çeşitli yapı tekniklerini kullanarak evlerini inşa edip vermekteyiz. Ancak kimi zaman müşteriler gerek yaşadıkları bölge nedeniyle gerek önceden önlem almak istemeleri nedeniyle eklemelerde bulunabilmektedir. Bu noktada müşteriler fugalı panel villa gibi özel modelleri tercih ediyorlar. Üretimini yaptığımız villaları müşterilerimize teslim etmeden hemen önce fuga içeren paneller ile dış cepheyi kaplayarak her türlü hava koşuluna ve olumsuzluğa karşı önceden önlem alıyoruz.

Fuga Panelli Dubleks Evler

Günümüzde revaçta olan ev modellerinin başında şüphesiz dubleks evler geliyor. Bu evler kullanım amacı nedeniyle daha büyük bir yüzey alanına ve büyüklüğe sahip olmaktadır. Bu nedenle dışarıdan gelen herhangi bir olumsuzluk anında olası hasarları önlemek amacıyla müşterilerimize dubleks fugalı panel ev seçeneğini sunuyoruz. Dubleks evlerde kullandığımız bu fuga panel uygulaması sayesinde her türlü hava koşuna, sıcaklığa ve diğer etmenlere karşı önlem alıyoruz.

Fuga panelli evler yalnızca dublek ve villalarda değil diğer birçok ev modelinde uygulanabilmektedir. Ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz diledikleri modeli seçtikten sonra fuga panel uygulaması yapılabilmektedir. Çünkü bu yapı malzemesi hemen hemen bütün ev modellerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu sayede her ev sahibi dayanıklı bir eve sahip olabiliyor.

Fugalı Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fuga panel uygulamaları günümüzde çok bilinen bir uygulama olmadığından insanlar ev sahibi olmak isterken akıllarında bir takım soru işaretleri bulundurabiliyor.

Fugalı Evlerin Dış Görünüşü Etkilenir Mi?

Evlerine fuga panel uygulaması yaptırmak isteyen müşterilerimizin en çok yönelttiği soru bu uygulamanın dış görünüşü etkileyip etkilemediğidir. Özellikle villa ve dubleks gibi göze çarpıcı evler yaptırmak isteyenler bu düşünceleri nedeniyle fuga panel uygulatmak istemiyorlar. Ancak bu tamamıyla yanlış bir düşüncedir. Çünkü bu paneller dış cephede yer alsa dahi evin görünümünü kötü bir şekilde etkilemezler. Aksine dışarıdaki hava koşulları gibi olumsuz etmenlerin oluşturacağı etkilere karşı koruma sağladığından olası çirkin görüntülere karşı önleyici olmaktadır.

Fugalı Paneller Masrafı Arttırır Mı?

Evlerine fuga paneli ekletmek isteyen müşterilerin merak ettiği bir diğer soru da masrafın artıp artmayacağıdır. Fuga her ne kadar özel üretim bir yapı malzemesi olsa da masrafta çok fazla bir artışa neden olmaz. Özellikle dış cephede meydana gelebilecek hasarların yol açacağı masraf düşünüldüğünde fuga paneli uygulatmanın ne kadar önemli olduğu fark edilecektir.

Fuga Panel Nasıl Uygulanır, Yapıya Zarar Verir Mi?

Ev sahibi olmak isteyenlerin kaygı duyduğu bir diğer nokta ise bu panel uygulamasının evin yapısına zarar verip vermeyeceğidir. Bu noktada firmamız müşterilerimiz için her türlü güvenceyi vermekte. Kaliteli fuga panellerini kullanan işçilerimiz evin tüm montaj ve inşa süreci tamamlandıktan sonra uygulanacak olan cephede hassasiyetler kaplama panelleri yerleştiriyor. Bu paneller kendiliğinden boyalı olacağı gibi kişinin sonradan değiştirebilmesi için de uygundur. Yani kısa bu panel uygulamaları evin yapısına herhangi bir zarar vermemektedir.

Evlere Sonradan Fuga Eklenebilir Mi?

Bazı müşterilerimiz ilk inşa aşamasında fuga paneli kullandırtmayabilirler. Ancak sonrasında karar değiştirdiklerinde bu panellerin tekrar kullanılmayacağını düşündükleri için evlerini bu şekilde kullanmaya devam ederler. Bu yanlış bir düşüncedir çünkü bir evin inşa süreci bitse dahi sonradan fuga kaplama yapılabilmektedir. Ancak ilk etapta evin inşa aşaması buna göre şekillenmediğinden biraz daha uğraştırıcı olabilmektedir.

Firma olarak kuruluşumuzdan bu yana ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için en kaliteli malzemelerden yapılan evlere güvence veriyoruz. Her parçada olduğu gibi fuga paneli kullanımında da hassasiyetle davranarak müşterilerimiz için en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. Müşterilerimizin evlerini yaptıracakları evin modeline, hangi bölgede yer aldığına ve hani problemlerin olası olduğuna dikkat ederek kullandığımız fugalı paneller ile evlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Dilediğiniz yerde, dilediğiniz özelliklerde bir ev sahibi olmak istiyorsanız, ön üretimli yapı sistemiyle inşa edilen, üstün teknolojisiyle pratik, estetik ve konforlu yaşam alanları sunan Nestavilla Mone Fugalı Panel Evler tam size göre!

Prefabrike panel yapı sistemi ile üretilen; pratik, estetik, ekonomik ve konforlu yaşam alanlarına sahip Nestavilla Mone fugalı evler yepyeni modelleriyle ihtiyacınıza göre çözümler sunuyor.

Nestavilla Mone fugalı panel evler, esnek yapı malzemesinin sağladığı avantajla, geleneksel mimari yapılara göre çok daha estetik özelliklerde inşa edilebiliyor. Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ve inşaat süresini kısaltarak zaman tasarrufu sağlayan ön üretimli yapı teknolojisiyle, çok daha güvenli ve ekonomik.

Nestavilla Mone fugalı panel evler, deprem ve iklim özelliklerine göre tasarlanarak araziden ve iklimden kaynaklanan tüm tehditleri ortadan kaldırıyor. İnşa edildiği bölgenin iklim değerlerine göre çözümlendirilen ısı izolasyonuyla, her mevsim çok konforlu yaşam alanları sunuyor.

Çok kısa bir sürede tasarlanan ve uygulanan, estetik ve teknolojik mimarisiyle tüm beklentileri karşılayan, ekonomik ve pratik yönüyle öne çıkan Nestavilla Mone fugalı panel evleri yakından görmek ve detaylı bilgi almak isterseniz, showroom ve bayilerimize bekleriz.

DIŞ DUVAR
DIŞ YÜZEY 10 mm Fibercement (yanmaz, sudan etkilenmez, A1 sınıfı, Presle güçlendirilmiş)
İZOLASYON 80 mm EPS (16kg/m³)
DIŞ YÜZEY 8 mm Fibercement (EKOBORD)
DIŞ CEPHE AKSESUARLARI 30 mm kalınlıkta Fibercement
BİLEŞİM SİSTEMİ Özel olarak tasarlanmış Galvaniz+Elektrostatik boyalı H birleşim elemanları
TOPLAM KALINLIK 100 mm
İÇ DUVAR
DIŞ YÜZEY 8 mm Fibercement (EKOBORD)
İZOLASYON 44 mm EPS (12kg/m³)
DIŞ YÜZEY 8 mm Fibercement
BİLEŞİM SİSTEMİ Özel olarak tasarlanmış Galvaniz+Elektrostatik boyalı H birleşim elemanları
TOPLAM KALINLIK 60 mm
ÇATI KAPLAMA
ÜST KAPLAMA YÜZEY 0,50mm Boyalı sac
Shıngle
Metal Esaslı Kiremit formlu metal kiremit
TAVAN YALITIMI 80 mm Camyünü (12-14kg/m³)
MAKASLAR Galvenizli saçtan özel olarak dizayn edilen profillerden oluşmaktadır. Birleşimler kaynak kullanılmadan cıvata ve vida ile yapılmaktadır.
ASMA TAVAN 12,5 mm boyalı alçıpan
KAPILAR
DIŞ KAPI MOBİLYASIZ ÇELİK KAPI
İÇ KAPI METAL KASALI AMERİKAN PANEL (BEYAZ)
PENCERELER
PENCERELER BEYAZ PVC DOĞRAMA 60 LIK SERİ- 4+11+4 ISICAMLI (İÇTEN PERVAZLI)
PENCERE AKSESUARLARI 30 mm kalınlıkta Fibercement imal edilen Söveler kullanılmaktadır.
GARANTİ 2 YIL (İmalat ve montaj tarafımızca yapılacak ise montaj hatalarına karşı)