Konsept

YENİLENEN NESTAVİLLA İLE HAYATINIZDA YENİ BİR SAYFA

Aklınızda yeni bir ev hayali hep var... Geniş pencereler, güneş ışığıyla dolu odalar, ferah iç mekânlar... Kuş sesleriyle dolu bir balkon, kahvenizi keyifle yudumladığınız kocaman bir veranda ya da teras...

Çocukların özgürce oynayabildiği yemyeşil bahçeler... Bakmaya ve yaşamaya doyamayacağınız bir ev...

Nestavilla’nın yeni dünyasıyla yeni yaşam tarzınızda bunların hepsine hazır olun!

Çünkü Nestavilla ile bütün bu özellikler hayal olmaktan çıkıyor. Yapı malzemesi ve teknolojisiyle birbirinden ayrılan farklı konut konseptleriyle sizi dilediğiniz yerde ev sahibi yapan Nestavilla, çok sayıda yeni

modeliyle, geniş fiyat ve tasarım yelpazesiyle her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. İstediğiniz yerde ve zamanda, hayat Nestavilla ile bambaşka bir keyfe

dönüşecek.

Nestavilla Konsept

Doğayla Baş Başa

Şehir hayatında, ruhunuzun beton blokların arasına sıkıştığını hissediyorsunuz. Doğayla baş başa kalmak, ruhunuzu dinlendirmek, yaşam enerjinizi yenilemek ve her metre karesiyle sizi anlatan bir evde yaşamak istiyorsunuz. Peki, aklınızda neresi var?

Aklınızda neresi varsa, Nestavilla ile yeni eviniz tam orada olsun. Hem de istediğiniz bütün özellikler, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve uygulamaya konmuş olarak…

Geniş balkonlar, yemyeşil bahçeler, verandalar… Kendinizi kuşlar kadar özgür hissedeceğiniz ferah alanlar… Yaşadığınız yerde kendinizi bulmanın ve dünyaya hayalinizdeki evden bakmanın huzuru… Siz de doğadaki yeni adresinizi kendiniz belirleyin, özlediğiniz doğal ve huzurlu hayata Nestavilla ile hemen başlayın… Hadi!

Nestavilla Konsept

Güzel Bir Hayat Evinizde Başlar

Aklınızda yeni bir ev hayali hep var… Geniş pencereler, güneş ışığıyla dolu odalar, ferah iç mekânlar… Kuş sesleriyle dolu bir balkon, kahvenizi keyifle yudumladığınız kocaman bir veranda… Çocukların özgürce oynayabildiği yemyeşil bahçeler…

Bakmaya ve yaşamaya doyamayacağınız bir ev…

Nestavilla ile bütün bu özellikler hayal olmaktan çıkıyor. Çünkü biz, ön üretimli konutlarımızda esnek yapı malzemesi kullanıyoruz. Ahşap ve betonarme binalara göre kat kat daha fazla esneyebilme özelliğine sahip prefabrike ve çelik yapı malzemesi, çok geniş bir alanda mimari özgürlük sağlıyor.

Modern ya da geleneksel… Hayalinizdeki konut tipi nasıl olursa olsun, Nestavilla ile hayata geçiyor. Alternatif renk ve kaplama modelleriyle de yeni eviniz, doğadaki en göz alıcı eve dönüşüyor!

Nestavilla Konsept

Dört Mevsim Konfor

İklim özellikleri ve coğrafi koşullar dikkate alınmadan inşa edilen binalarda hiç de rahat değilsiniz. Evinizin iklimi, genellikle yaz aylarında sıcak, kış aylarında soğuk ve dört mevsim nemli…

Nestavilla ile yeni eviniz, yaz kış, aynı rahatlık ve doğallıkta!

Nestavilla’da evinizin mimari planı, yalnızca estetik kaygılarla çizilmez. Arazi, iklim ve bölge koşulları göz önüne alınarak özel detaylar geliştirilir. Yüksek ısı ve ses izolasyonuyla duymak ve hissetmek istemediğiniz her şey kapının dışında kalır. Temel, çatı, çatı detayları ve tüm cephelerde en doğal yapı malzemeleri kullanılarak ideal ısı değerleri yakalanır. Size de dört mevsim bu konforun keyfini yaşamak kalır!

Nestavilla Konsept

Yeni Evinizin Güvenliği, Her Şeyden Daha Önemli

Yeni evinizi inşa etmek istediğiniz bölgenin afet haritasını çıkaran Nestavilla, proje ve statik hesap sürecini bu haritaya göre yönetiyor. Arazi ve afet haritasına göre en doğru ölçeklendirmeyi yaparak olası riskleri en aza indiriyor.

Ön üretimli yapı malzemeleriyle inşa edilen binalar, betonarme binalara göre kat kat daha hafif. Bu özellik, tüm zeminlerde ve özellikle zemini riskli bölgelerde çelik ve prefabrik malzemeyle inşa edilen konutları avantajlı konuma taşıyor. Yine çelik ve prefabriğin, ahşap ve betona göre çok daha esnek bir malzeme olması, ön üretimli yapıların depreme karşı çok daha iyi direnç gösterebilmesini sağlıyor.

Tüm bu özellikleri bir arada düşündüğümüzde, Nestavilla ile deprem ve olası tüm afetlerde canınız ve eviniz güvende!

Nestavilla Konsept

Taşınma Konusunda Sizden Daha Pratik Bir Ev

Bitmeyen bir inşaat süreci, her gün ortaya çıkan yeni aksaklıklar, kiminle muhatap olacağınızı bilemediğiniz durumlar… Ne kadar can sıkıcı değil mi? Gelin, bütün bunları bir kenara bırakalım ve ön üretimli yapıların çok büyük bir avantajına, birlikte bakalım…

Nestavilla’da yeni eviniz, tüm ekonomik ve çevresel faktörler dikkate alınarak, teknoloji üssü üretim merkezlerimizde planlanıyor. Bağlantı noktaları haricinde, kuruluma hazır bir şekilde şantiye sahasına sevk ediliyor. Bu arada muhtemelen siz daha taşınma hazırlıklarına başlamadınız bile!

Aylardan Kasım, mevsim de kış… Olsun. Ön üretimli yapı teknolojileri bunlardan hiç ama hiç etkilenmez. Ön üretim modeliyle, yeni evinize istediğiniz mevsimde, istediğiniz yerde sahip olursunuz. Üretim aşamasında her detay özenle dikkate alındığı ve uygulamaya konduğu için en ufak bir aksilik ve sürprizle karşılaşmazsınız. Şantiye sahasına sevk edilen evinizi, uzman montaj ekiplerimiz bağlantı noktalarını birleştirerek çok kısa bir sürede tamamlar ve yaşama hazır hale getirir. Siz daha taşınma hazırlıklarını bitiremeden yeni eviniz bitmiş olur.

Nestavilla ile yepyeni bir yaşama başlamak, işte bu kadar pratik!

Nestavilla Konsept

Yıllara Meydan Okuyan Ekonomik Evler

Yeni bir ev hayali artık gözünüzü korkutmasın. Farklı yapı teknolojileriyle yeni yaşam alanları üreten Nestavilla’da her bütçeye ve beğeniye uygun bir ev mutlaka var!

İnşaat hızını minimum seviyelere düşüren, iklim ve mevsim şartlarından etkilenmeyen ön üretimli konut teknolojileri ile hiç zaman kaybı yaşamadan, çok ekonomik fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. 1-8 hafta içerisinde kurulumu tamamlanan Nestavilla evleri, uzun yıllar hiçbir ek bakım gerektirmez ve ekstra masrafa yol açmaz. Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ön üretim avantajıyla hayalinizdeki eve hayalinizdeki bütçelerle sahip olabilir ve yeni evinizi, yıllarca, hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Nestavilla Konsept

Eşyaları Kadar Teknolojik Evler

Nestavilla, bir teknoloji üssü gibi konumlandırdığı üretim tesisleriyle konut teknolojilerini sürekli yeniliyor, proje hazırlama, üretim ve uygulama sürelerini kısaltıyor. Yalıtım ve kurulum teknolojilerinde sahip olduğu üstünlükle çok daha estetik, konforlu, pratik ve güvenli konutlar inşa ediyor. Dünyanın en iyi yapı teknolojilerini ihraç ediyor ve ön üretimli yapı sistemleri için geliştirdiği özel yazılımlarla bu teknolojileri destekliyor. Uluslararası standartlarda üretim ve hizmet kalitesi, deneyimli ve dünya çapında proje geliştirebilme yeteneğine sahip mimar ve mühendis kadrosuyla, konut teknolojisine bakış açınızı değiştiriyor.

Eşyaları kadar teknolojik bir evde yaşamak isterseniz, sizi de Nestavilla’ya bekleriz!

Nestavilla Konsept

Eviniz Enerjisini Kendi Üretsin

Yeni bir ev hayalinizi biliyoruz, ama enerjisini kendi üreten bir evi, eminiz ki siz de hayal etmediniz! Bir dağın tepesi, bir ormanın ortası ya da bir gölün kıyısı... Nestavilla ile eviniz nerede olursa olsun enerjisini kendi üretiyor, merkezi sistemlere ve enerji şirketlerine bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Yeni eviniz, yalnızca gündüz değil, gece de güneşin sonsuz enerjisiyle aydınlanıyor.

Bulunduğu bölgenin konumuna, büyüklüğüne ve ihtiyacına göre her eve özel enerji projesi geliştiren Nestavilla, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynaklarıyla, temiz ve çok kazançlı enerji elde etmenizi sağlıyor. Farklı sistemlerle de tüketiminizden artan enerjiyi en yakın şehir şebekesine iletiyor ya da bataryanıza aktararak depoluyor. Bu şekilde, güneşsiz havalarda bile evinizin enerjisi hiç kesilmiyor. Temiz enerji ile doğal kaynaklarımızı koruyan Nestavilla, fosil yakıtlardan elde edilen enerjinin çevreye verdiği zararı vermiyor.

Nestavilla Konsept

Doğayla ve Doğanızla Uyumlu

Nestavilla’da yalnızca doğa ile baş başa bir yaşam sürmezsiniz. Çevreyi koruyan, ekolojik konut teknolojileriyle, doğal yaşama da destek olursunuz. Tamamı %100 geri dönüşümlü doğal yapı malzemeleri kullanılarak inşa edilen Nestavilla evleri, doğal kaynaklarımızın tükenmesini engeller. Betonarme binaların inşasında ortaya çıkan inşaat atıkları çevre için ciddi bir tehlike oluştururken ön üretimli yapı modelinde, hiçbir parça açığa çıkmaz ve doğaya terk edilmez.

Her iklim tipine uygun yalıtım teknolojisine sahip Nestavilla evleri, ısı kaybını ortadan kaldırarak enerji tasarrufu sağlar. Ön üretimli yapıların sökülüp taşınabilmesi, yapı ekolojisi için çok büyük bir avantajdır. Aynı binanın farklı yerlerde kullanılmasını sağlayan bu özellik, doğal malzemelerin israfını önler.