Modüler Ev Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde her kullanım amacına yönelik farklı ev modelleri inşa edilmektedir. Bu noktada en fazla kullanım alanına sahip olan ev modellerinin başında modüler ev yapıları gelmektedir. Uzun yıllardır gelişmekte olan inşaat sektöründeki bu yapıların kullanım alanındaki çeşitliliği nedeniyle Nestavilla firması olarak biz de modül ev yapımını gerçekleştiriyoruz.

Son yıllarda inşaat sektöründeki gelişmelerle birlikte farklı yöntemler kullanılmaya başlanmıştır. Bu yöntemler içerisinde en çok kullanılanı montaj inşaatı olarak bilinen modüler evlerdir. Bu evler aslında çoğu kişi tarafından prefabrik evler içerisinde bilinmektedir. Ancak bilinmesi gereken bir nokta vardır. Modüler evler prefabrik ev değil tam aksine prefabrik evler modüler evler içerisinde yer almaktadır. Nestavilla firması olarak hem modüler evleri hem de onların içerisinde yer alan prefabrik evleri yamaktayız.

Modüler inşaat terimi, ev yapımında yapı malzemelerinin bir yerde üretilip ve birleştirilip başka bir bölgede montaj etme anlamına gelmektedir. Modüler yapıları inşa ederken öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak modellerimizi sunuyoruz. Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda seçim yaptıktan sonra gerekli yapı malzemelerini kısa süre içerisinde fabrikalardan temin ediyor ve inşa ediyoruz. Temin ettiğimiz yapı malzemelerinin büyük bir bölümü henüz fabrikadayken birleştiriliyor ve yapım süreci en kısa sürelere çekiliyor.

Modüler Evler Ne İçin Kullanılır?

İnşa ettiğimiz modüler evler çok zengin kullanım alanına sahip. Yaptığımız bu evler kısa süreli konaklama ihtiyacı için kullanılabildiği gibi uzun süreli konaklama için de kullanılabilmektedir. Özellikle yurt, askeri kamp, inşaat kampları ve endüstriyel tesis gibi alanlarda modüler evler çok sık tercih edilmektedir. Bunun en temel sebebi de bu yapıların çok kısa bir süre içerisinde inşa edilebiliyor olmasıdır.

Modüler yapılar aynı zamanda ev amacıyla da kullanılmaktadır. Küçük ve minimalist bir tasarımda bir eve sahip olmak isteyen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu modüler evleri tercih etmektedir. Modüler villa ev amacıyla kullanılan modüler yapılar içerisinde en çok tercih edilen seçenekler arasında. Müşterilerimiz modül villa sahip olmak istediklerinde onlara onlarca çeşit modelden oluşan kataloglar sunuyoruz. Müşterilerimiz bu kataloglardan tercih yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde malzemelerin üretimini ve montajını gerçekleştirip onlara teslim ediyoruz. Eğer müşteri içerisinden herhangi bir modeli beğenmezse onların istekleri doğrultusunda modelleme yaparak yine onların ihtiyaçlarını karşılayan yapılar inşa ediyoruz.

Modüler yapıların bir diğer kullanım amacı da dubleks evlerdir. Müşterilerimiz şık bir tasarıma sahip olan modüler dubleks ev sahibi olmak istediklerinde onlar için en kaliteli yapıları kısa süreler içerisinde teslim diyoruz. Villaların ardından en çok tercih edilen ev modelleri arasında modül dubleks ev modelleri yer alıyor.

Modüler Evleri Nasıl Yapıyoruz?

Firma olarak bu yapı modellerini inşa etmeden önce öncelikle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir modelleme yapıyoruz. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra özel fabrikalarda bu evin yapımında kullanılacak her malzemenin üretimini gerçekleştiriyor ve henüz fabrikadayken montajının büyük bir kısmını gerçekleştiriyoruz. Geri kalan büyük parçalar ise kısa süre içerisinde ev yapılacak ortama getirilerek tamamlanıyor.

Modüler Evler Neden Tercih Edilmeli?

Modüler evler pek çok bakımdan avantajlıdır. Firma olarak yapımını gerçekleştirdiğimiz modüler evler kaliteli ve güvenli olmasının yanı sıra daha birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Modüler evlerin en önemli özelliklerinden biri çevre dostu bir inşa sürecinden geçiyor oluşudur. Kullanılan malzemelerin en az atık oranına sahip olması ve içeriğinin doğaya zararlı olmayan malzemeler tarafından üretiliyor olması onların çevre dostu yapılar olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu yapılar sayesinde inşaat yapılacak evler betonarme yapılara oranla daha az malzeme gerektirdiğinden israf en az seviyede olmaktadır.

Modüler evlerin önemli bir diğer özelliği de kullanıcılar için esnek bir kullanım alanına sahip oluşudur. Öyle ki firma olarak sivil ve kurumsal alanlara yaptığımız geçici konuklama alanlarında ihtiyaç sona erdikten sonra malzemeler demonte edilerek başka alanlara götürülebilmektedir. Bu sayede hem masraflar daha az olmakta hem de yeni bir inşa süresine gerek duyulmamakta.

Nestavilla firması olarak yaptığımız modüler evler gerek kullanılan malzemelerin kalitesi gerek yapı olarak dayanıklı olması sebebiyle müşterilerimizden tam not alıyor. Doğru teknikler ile ürettiğimiz malzemeler alanında uzman işçiler tarafından montajlanıp teslim edildiği için müşterilerimize uzun süreli kullanım garantisi veriyor.

Neden Nestavilla Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Nestavilla firması olarak sektördeki tek amacımız müşteriler için kaliteli, şık ve dayanıklı evler inşa etmektir. Bu hedef doğrultusunda modüler ev yapılarımızda da kullanıcı memnuniyetini gözeten yapılar inşa etmekten gurur duyuyoruz.

Üretimin her aşamasında kontrol ettiğimiz malzemeler ve yapılan montajlama işlemleri tam güvenlikli bir konaklama imkânı sunuyor. Ayrıca insanların günümüzdeki ev tarzlarını da kendi evlerinde görmek istediklerinden dolayı kalitenin yanı sıra olağanüstü bir iç ve dış tasarım güvencesi veriyoruz. Tamamen müşterilerimizin direktifleri doğrultusunda yaptığımız bu evler sayesinde ev sahibi olmak isteyen kişilerin bütün ihtiyaçlarını korumaktayız.

Malzeme üretiminden teslim anına kadar her an sahada olan Nestavilla firması müşterilere ev sahibi olmanın vereceği mutluluğu her an yaşatıyor. Bu şekilde her an sahada olarak her türlü işlemin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesine ve teslim edilmesine olanak sağlıyoruz. Evlerin seçiminden itibaren teslimata kadar geçenin de minimum sürede olması da firmamızın kalite göstergelerinden biri olmuş durumda.

Yalnızca yeni bir eve taşınmayı değil, dilediğiniz zaman evinizi de taşımayı istiyorsanız; taşınabilen, sökülebilen ve tekrar monte edilebilen Nestavilla Modül Evler tam size göre!

Kalıcı yaşam alanlarının konfor ve estetik özelliklerine sahip olan modül evlerle, bir günde bile ev sahibi olabilirsiniz! Standart Nestavilla Vango modül evlerden birini tercih ederseniz, 1-5 gün süren montaj aşamasından sonra, dilediğiniz yerde yeni bir yaşama başlayabilirsiniz.

İnşa edileceği bölgenin arazi ve iklim koşullarına göre tasarlanan Nestavilla Vango modül evler, ideal ısı izolasyonu ile dört mevsim enerji tasarrufu sağlar. Modüler yapı sistemiyle inşa edilen modül evler, deprem ve tüm afetlere karşı çok güvenli ve korunaklıdır. Kendinden tabanlı olduğu için beton zemin gerektirmez.

Estetik ve konforlu yaşam alanları sunan, tekrar tekrar taşınmaya ve yeniden kuruluma uygun Nestavilla Vango modül evleri yakından görmek ve detaylı bilgi almak isterseniz, showroom ve bayilerimize bekleriz.

TAŞIYICI SİSTEM
GALVANİZLİ HAFİF ÇELİK YAPI PROFİLLERİ
DIŞ DUVAR KAPLAMA
10 mm KALINLIĞINDA FIBERCEMENT (SELÜLOZ ELYAF TAKVİYELİ ÇİMENTO VE SİLİKAT ESASLI LEVHA)
İÇ DUVAR KAPLAMA
KURU HACİMLERDE: 12.5 mm KALINLIĞINDA BEYAZ ALÇIPAN
ISLAK HACİMLERDE: 12.5 mm KALINLIĞINDA YEŞİL (SU EMME ORANI AZALTILMIŞ) ALÇIPAN
ÇATI KAPLAMA
MEMBRAN ÇATI
İZOLASYONLAR
TAVAN: 80 mm CAM YÜNÜ [14 kg/m³]
TABAN: 80 mm CAM YÜNÜ [14 kg/m³] (2 KATLI MODÜLLERDE)
DIŞ DUVAR: 50 mm KALINLIĞINDA TAŞYÜNÜ [40 kg/m³]
İÇ DUVAR: 50 mm KALINLIĞINDA TAŞYÜNÜ [40 kg/m³]
DOĞRAMALAR BEYAZ PVC DOĞRAMA 70 LİK SERİ- 4+12+4 ISICAMLI (İÇTEN PERVAZLI)
DIŞ KAPILAR
BEYAZ PVC DOĞRAMA 70 LİK SERİ- 4+12+4 ISICAMLI (İÇTEN PERVAZLI)
İÇ KAPILAR
Ahşap kasalı Amerikan panel kapı
GARANTİ
2 YIL (İmalat ve montaj tarafımızca yapılacak ise montaj hatalarına karşı)