Nestavilla Prefabrik Deneyimi

İnsanlar ev sahibi olmak istediklerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak kaygılanabilirler. Bu aşamada ev almak istedikleri firmanın geçmişteki projelerine ve bu projelerden ev sahibi olanların deneyimlerine göz atarlar. Bu noktada Nestavilla firması olarak her müşterimize eski müşterilerimizin deneyimlerini ve memnuniyetlerini gösteren sunumlar yapmaktayız.

Nestavilla olarak ilk amacımız her zaman kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Malzemelerin üretim aşamasından teslim aşamasına kadar her an sahada olan ekiplerimiz müşterilerimiz için memnuniyet garantisi veriyor. Firmamıza ev sahibi olmak amacıyla başvuran kişilere proje detayları anlatıldıktan hemen sonra önceki projelerimizin ve eski müşterilerimizin yorumlarını bulunduran sunumlar yaparak deneyimlerden faydalanmasını sağlıyoruz.

Firmamızda her çeşit ev modeli yer aldığından ev sahibi olmak için başvuran kişilere bu ev modelleri ile ilgili deneyimleri özel olarak paylaşmaktayız. Örneğin hafif çelik kullanılarak yapılan villa yaptırmak isteyen bir kişi için yine bu projelerden daha önce ev alan kişilerin deneyimlerini aktararak seçim yapmalarını kolaylaştırıyoruz.

 

Prefabrik Ev Deneyimleri

Ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu seçimlerini prefabrik seçimlerden yana kullanmaktadır. Bu nedenle bu müşterilerimiz için prefabrik ev kullanımı ve deneyimi çok önemlidir.

Prefabrik evlerin kullanımı ile veya yaşadıkları deneyimler ile ilgili bilgi veren eski müşterilerimizin neredeyse tamamı yapılan evlerden memnun kaldıklarını ifade ediyor. Özellikle kısa süre içerisinde ev sahibi olmaları ve evlerinin korunaklı olması nedeniyle uzun zamandır kullandıklarını ifade ediyorlar.

 

Fuga Panelli Ev Deneyimleri

Bazı müşterilerimiz bu panel uygulamasını tercih etmek istemezler. Ancak fugalı panel kullanımı ve deneyimi hakkında eski müşterileri dinlediklerinde çoğu zaman kararlarını değiştirmektedir. Özel inşa malzemeleri kullanılarak yapılan fugalı paneller evi dışarıdan gelebilecek birçok etkiye karşı koruduğundan eski müşterilerimiz memnuniyetlerini ifade ediyor. Öyle ki sert hava koşullarının yaşandığı yerlerde yaptığımız evler dahi bu panel kaplamaları sayesinde ilk günkü görünümüne sahip olduğundan yeni müşterilerimi fikirlerini değiştirebiliyorlar.

 

Hafif Çelikli Ev Deneyimleri

Hafif çelik kullanımı yeni yeni ortaya çıktığı için müşterilerimiz daha klasik yöntemler ile ev sahibi olmak isterler. Ancak eski müşterilerimizin hafif çelik ev kullanımı ve deneyimi hakkında bilgilendiklerinde bu malzemelerin kullanılmasına izin vermektedir. Eski müşterilerimizin bu şekilde deprem ve toprak kayması gibi doğal afetler esnasında bile korunaklı kaldığını öğrenen yeni müşterilerimiz tercihini hafif çelikten yapılan evlerden yana kullanmaktadır.

 

Modüler Ev Deneyimleri

Modüler evlerin son zamanlarda revaçta olması nedeniyle bazı müşterilerimiz kafa karışıklığı yaşayabiliyor ve bu yapıların güvenilirliğinden kuşku duyuyor. Ancak önceki müşterilerimizde de kaliteli ve dayanıklı olarak inşa ettiğimiz yapılar neticesinde modüler ev kullanımı ve deneyimi hakkında düşüncelerini ifade ettiklerinden dolayı birçok kişi fikrini değiştirmektedir.

 

Prefabrik Villa Deneyimleri

Müşterilerimiz bizden villa yapmamızı istediklerinde bizim sunduğumuz prefabrik projelerine kimi zaman sıcak bakmayarak böylesine büyük yapıların prefabrikten olmaması gerektiğini ifade etmektedir. Fakat özel olarak ürettiğimiz malzemeler ile yaptığımız eski villaların sahipleri prefabrik villa kullanımı ve deneyimi hakkında yeni müşterilerimize referans olmaktadır. Eski müşterilerimiz evlerinin halen ilk günkü kadar dayanıklı olduğunu ve tüm şıklığını devam ettirdiğini ifade ediyor. Bu şekilde birçok müşterimiz seçimlerini prefabrik üretim villalardan yana yapıyor.

 

Fuga Panelli Villa Deneyimleri

Firmamıza şık ve büyük villa sahibi olmak amacıyla gelen kişiler kimi zaman evlerinde fugalı panellerin kullanılmamasını istiyor. Buna gerekçe olarak ise evlerinin görünüşünün olumsuz olarak etkileneceğini gösteriyor. Fakat eski müşterilerimizin fugalı panel villa kullanımı ve deneyimi hakkındaki görüşlerini dinlediklerinde çoğu zaman düşünceleri değişmektedir. Eski müşterilerimiz bu kaplamaların görünüşü değiştirmediği ve binaları daha dayanıklı hale getirdiği konusunda yeni müşterilerimize yol gösteriyor.

 

Hafif Çelik Villa Deneyimleri

Bazı müşterilerimiz villa sahibi olmak istediklerinde yapılarının hafif çelikten değil daha güvenli malzemelerden yapılmasını istemektedir. Ancak bu çok yanlış bir düşüncedir çünkü hafif çelikler 6 kata kadar birçok yapıyı sağlıklı bir şekilde korumaktadır. Eski müşterilerimizin hafif çelik villa kullanımı ve deneyimi hakkında yaptıkları paylaşımlarda da bu gösterilmektedir. En kaliteli hafif çelikleri kullanarak yaptığımız villalar tabana iyi bir şekilde oturarak deprem dahil birçok olumsuzluğa karşı koruma sağlamaktadır.

 

Modüler Villa Deneyimleri

Firma olarak projelerimizin bir kısmında modüler yapıları kullanmaktayız. Firmamıza başvurarak villa sahibi olmak isteyen müşterilerimiz modüler yapı değil de daha klasik yöntemlere başvurmanın evin dayanıklılığı açısından daha iyi olacağını düşünmektedir. Ancak daha önce e kaliteli bir şekilde teslim ettiğimiz müşterilerimizden gelen modüler villa kullanımı ve deneyimi hakkındaki paylaşımları yeni müşterilerin fikirlerini olumlu yönde etkilemektedir. Yani başka bir deyişle villanın modüler parçalar ile yapılmış olması evin sağlamlığını olumsuz bir şekilde etkilememektedir.

 

 

Konteyner Deneyimleri

Firmamıza ev sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra konteyner yaptırmak isteyen müşteriler de başvurmaktadır. Özellikle hava koşularının sert olduğu yerlerde toplu konaklama amacıyla konteyner yaptırmak isteyenler dayanıklılık konusunda biraz daha çekingen olabilmektedir. Ancak geçmiş yıllarda konteyner teslimi yaptığımız bazı müşterilerimizden gelen konteyner kullanımı ve deneyimi hakkındaki geri dönüşler bu kafa karışıklığını önlemektedir. Kaliteli malzeme ve doğru teknikler ile ürettiğimiz konteyner yapılar her türlü hava koşuluna dayanıklı olurken diğer etkilere karşı da güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Müşterilerimizden gelen bu geri dönüşlere satış öncesinde web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi satış noktamıza geldiğinizde de ulaşabilirsiniz.