Satış Sonrası Destek

Yeni bir ev satın almak istiyorsunuz, ama konut seçimi, inşa süreci ve teslim süreciyle ilgili aklınızda onlarca soru var. Nestavilla, profesyonel müşteri hizmetleri ve satış pazarlama desteğiyle, aklınıza takılan her soruya cevap veriyor.

Nestavilla Satış Öncesi ve Sonrası Destek Sistemi

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin en çok kaygı duyduğu noktalardan biri de hem satış öncesi hem de satış sonrası desteklerin olup olmayacağıdır. Özellikle ev modelinin seçim aşamasında kararsız kalan müşteriler satıcılardan destek almak istemektedir. Nestavilla firması olarak ev modellerimizden birine sahip olmak isteyen müşteriler için gerek satış öncesi gerek teslimattan sonra gelişebilecek problemler için destek alma noktasında koşulsuz şartsız destek sağlıyor. Her zaman önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini her alanda destek sağlayarak göstermeye devam ediyoruz.

Satış Öncesi Destek

Ev sahibi olmak amacıyla bize başvuran her müşterinin sorularını Nestavilla destek ekibimiz memnuniyetle cevaplandırıyor. İlk olarak ekibimiz bize başvuran müşterilere kullanım amaçlarının ne olduğunu ve nelere ihtiyaç duyduğunu sorarak bir planlama yapmakta. Ardından müşterilerin cevapları doğrultusunda hazır kataloglar gösterilerek ev modelleri, kullanılan malzemelerin kalitesi ve diğer birçok noktada sunum hazırlıyor. Gerektiğinde modeller arasından seçim yapamayan müşterilerimiz için özel olarak modellemeler yaparak onların seçim aşamasını en kolay şekilde geçmelerini sağlıyoruz.

Model seçimi yapan müşterilerimiz için bir sonraki aşamada detaylı bilgi alınarak hangi malzemelerin ve hangi yöntemlerin kullanılacağına karar verilir. Bu noktada yapının yapılacağı bölgenin konumu, hava şartları vs. hakkında bilgi sahibi oluruz ve müşteriler için en uygun malzemelerin neler olduğunu katalog içerisinde gösteririz. Ardından müşteriler bütçelerine ve kendi hayal dünyalarına uygun olan seçenekler arasından seçim yapar.

Nesta villa yardım konusunda müşterilerle ilk karşılaşmadan itibaren her aşamada onlara destek sağlar. Müşteriler ile yapı konusunda anlaşma sağlandıktan sonra malzemelerin üretim aşaması, montajı ve taşıması gibi her aşamada bilgilendirme eksiksiz bir şekilde yapılır. Bu destekler yalnızca satış öncesi değil satış sonrasında da devam etmektedir.

Satış Sonrası Destek

Nestavilla satış sonrası destek konusunda da müşteri memnuniyetini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz ile satış öncesindeki her aşamada bilgi alışverişi yaparken satış sonrasında gerçekleşebilecek herhangi bir durum için de memnuniyetle destek veriyoruz.

Firmamızın destek ekibi her an ulaşılabilir konumdadır. Gerek satış noktalarına gerek internet ve telefondan müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu noktada kullanılan malzemelerinde değişiklik yapılacaksa hangi malzemenin seçileceği, demontaj aşamasının nasıl olacağı vs. hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.
Nestavilla destek ekibimizde yer alan müşteri hizmetleri çalışanlarımız teslimat sonrasında yaşanabilecek her türlü problem için bir telefon uzağınızda bulunuyor. Evi teslim aldıktan sonra değişim, bakım ve onarım gibi her alanda destek sağlamaktadır. Öyle ki firmamıza bağlı olarak görülen hatalar sonrasında görülebilecek problemlere en kısa süre içerisinde inşaat ekiplerimiz destek sağlamakta ve sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Nestavilla Destek Ekibine Nasıl Ulaşabilirim?

Gerek sipariş öncesinde gerek teslimat sonrasında bizden destek almak isteyen kişiler için farklı iletişim seçeneklerine sahibiz. Bizden destek almak isteyen müşteriler kendi bölgelerinde bulunan Nestavilla satış noktalarından destek alabileceği gibi telefon numarası, mail adresi ya da sosyal medya hesaplarını kullanarak da destek alabilmektedir. Bu iletişim bilgilerine ve satış noktalarımızın yerlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Neden Nestavilla Prefabrik?

Firmamızdan ev sahibi olmak isteyen müşteriler neden bizi tercih etmeleri gerektiği konusunda sorular yöneltebilirler. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki firma olarak en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Nestavilla firması olarak kaliteli malzeme kullanımı, uzman işçilik ve dayanıklı yapılar inşa etmek her zaman ilk hedefimizdir. Bizden ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizde hem satış öncesinde hem de satış sonrasında her türlü desteği sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu hedefimiz sayesinde ev sahibi olmak isteyen kişiler neredeyse bütün sorularına cevap bularak kaygılarından kurtulmaktadır.

Şirketimizin müşteri memnuniyeti sağlama noktasında en önem verdiği noktalardan biri kaliteli malzeme kullanımıdır. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra fabrika üretimi esnasında ekiplerimiz her aşamada dikkatli ve hassas davranarak yapının en kaliteli şekilde teslim edilmesini sağlamakta. Ayrıca ekibimizde yer alan ve kendi alanlarında uzman olan çalışanlarımız ile birlikte kaliteyi en üst seviyelere çıkarmaktayız.

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin önemli sorularından birisi de yapı dayanıklılığının olup olmadığıdır. Nestavilla olarak bu konuda da her türlü desteği vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız gerek kaliteli malzemelerin kullanılması gerek doğru mühendislik aşamalarına yer vermesi nedeniyle uzun süren bir dayanıklılık vadediyor. İnşa ettiğimiz yapıların en kötü koşullarda dahi sağlam bir şekilde kalması müşterilerimize güven veriyor. Öyle ki büyük bir problem ortaya çıksa dahi satış sonrası destek ekibimiz müşterilerimizin neler yapması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin her ihtiyacına uygun projeler yaparak kısa süreler içerisinde teslimat sağlayabilmektedir. Örneğin bir kurum bünyesinde barındırdığı işçiler için bir konaklama alanı istediğinde modüler evlerimiz ya da başka bir müşteri gösterişli evler istediğinde villa projelerimiz tüm isteklerini yerlerine getirebilmektedir. Ayrıca karar vermekte zorlanan müşterilerimiz için mimar ekibimiz tarafından yeni çizimler yapılarak onların seçim yapmalarını kolaylaştırmaktayız.

Nestavilla firması olarak her türlü değişime açığız. Yeni çıkan ev modelleri, yeni üretilen malzemeler ya da yeni geliştirilen inşa yöntemleri gibi pek çok faktörü yakından takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Öyle ki ev sahibi olmak için bize başvuran müşterilerimize uygun projeler bulamadığımızda araştırma ekiplerimiz gerekli çalışmaları yaparak yeni projeler ile teklif sunarlar. Yani başka bir deyişle Nestavilla firması müşterileri için her alanda destek sağlamaktadır.