Nestavilla Garantisi

VEFA GÜVENCESİ VE TEKNİK DESTEĞİ

Nestavilla, 100’ü aşkın ülkede ön üretimli yapılar konusunda ürün ve çözümler sunan, tecrübesi ve donanımıyla, sektöründe dünyanın en büyük markaları arasında yer alan Vefa güvencesiyle konut projeleri

geliştiriyor. Vefa desteği ve gücünü arkasına alan Nestavilla, Türkiye’nin dört bir yanında yeni evinizin garantisi olmaya hazır! 

Nestavilla Prefabrik Garanti Koşulları

Bir firma aracılığı ile ev sahibi olmak isteyen herkes anlaşma sağlamadan önce güven duymak ve garanti koşullarının olup olmadığını öğrenmek isterler. Nestavilla firması olarak ilk hedefimizin müşteri memnuniyeti olduğunu tüm mecralarda dile getirmekteyiz. Satış öncesinde bütün müşterilerimize güven verdiğimiz gibi satış sonrasında da pek çok hususta müşterilerimiz için garanti veriyoruz.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki o da Nestavilla olarak 100’den fazla ülkede hizmet vermemiz güvenilir bir firma olduğumuzun ilk göstergesidir. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman dile getirdiğimiz kaliteli yapı ve müşteri memnuniyeti bu ülkelerin tamamında geçerli olup güven verme konusunda yeterli olmaktadır. Ayrıca ülkemizde dahi birçok bölgede satış noktalarımızın olması ve kolay bir şekilde ulaşılabilir olmamız insanlara güven veriyor.

Ülkemizin önde gelen yapı markalarından biri olan Vefa Holding güvencesiyle her alanda ön plana çıkan Nestavilla olarak güven konusunda her zaman ön plana çıkan firmalardan biri olduk. Ev yapımının ilk aşaması olan üretilen malzemelerin kalite standartlarına uygun olmasından teslim sürecindeki işçiliğin kalitesine kadar her an nestavilla garantisi devam eder.

Garanti Şartları

Hazır yapı ve konut sahibi olmak isteyenlerin önem verdiği detaylardan birisi de satış sonrasında gerçekleşebilecek problemlere karşı garantinin olup olmadığıdır. Bu noktada firmamızla anlaşma yapmadan önce müşterilerimiz Nestavilla garanti şartları hakkında bilgi sahibi olmak isterler.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki firmamızın memnuniyete verdiği değer teslimat sonrasında da her an devam etmektedir. Ev sahipleri anahtarı aldıktan hemen sonra garanti koşulları işlemeye başlar. Üretimde her zaman malzeme kalitesi, doğru teknik ve doğru işçilik gibi önemli detaylara dikkat etsek de kimi zaman çeşitli problem ortaya çıkabilmektedir. Nestavilla olarak bizim firmamızdan kaynaklanan her türlü soruna anında müdahale etmeye ve her an teknik destek vermeye hazırız. Kullanılan panellerin çıkması, boya akması, kabarma vs. gibi her türlü olumsuzluklar teslimattan hemen sonra gerçekleştiğinde firmamızın teknik destek ekipleri hemen müdahale etmektedir.

Bizden teslim alınan evlerde herhangi bir problem ortaya çıktığında ve sözleşmede belirtilen garanti kapsamlarında olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz satış noktalarımızdaki ekiplerimizle dilerseniz telefon başında bekleyen ekiplerimizle iletişime geçerek her probleme karşısında bilgi sahibi olabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Vefa Güvencesi

Vefa Grup uzun yıllardır yapı ve konut alanında hizmet veren ülkemizin önde gelen isimlerinden biridir. Vefa Grup içerisinde bulunan firmamız diğer işbirlikçilerimiz ile başta Türkiye olmak üzere 100’den fazla ülkede sayısız hizmette bulunarak insanların ihtiyaçlarını yerine getirdik. Diğer grup markaları ile birlikte müşterilerimiz için en iyi güvenceyi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Neden Nestavilla Garantisi?

Nestavilla firması olarak vizyonumuz bütün müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak onların memnuniyetini sağlamaktır. Her aşamada müşterilerin memnuniyetini yoklayan ekiplerimiz ile birlikte olası her probleme karşı önceden önlemler alıyor, gerektiğinde bu önlemleri uygulayarak müşterilerimizin ev sahibi olma mutluluklarını üst seviyeye çıkarıyoruz.

Nestavilla olarak her alanda müşterilerimize garanti sunmaktan gurur duyuyoruz. Proje seçimi, istenilen detayların atlanmaması, model çizim, kaliteli inşaat malzemelerinin kullanılması ve en önemlisi evin kullanım ömrü konusunda garanti veriyoruz. Gerek kullanılan malzemelerin temin edildiği diğer firmalar gerek yapıyı tamamlayan çalışanlarımız alanında en uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu şekilde firma olarak A’dan Z’ye her konuda garanti vermenin mutluluğunu duyuyoruz.

Basında Biz

Nestavilla olarak her alanda ön plana çıkmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Son olarak 9 Nisan 2021 tarihinde yapılan bir festivalde özel olarak üretimini yaptığımız bir ev modeli ile katılım gerçekleştirdik. Tüyap Fuar ve Kongre Alanı’nda gerçekleştirilen yapı ve konut fuarına “Tiny House” olarak adlandırdığımız özel bir proje ile katılım gerçekleştirdik.

Fuarda yeni tasarım olan Tiny House şık ve minimalist tasarımı ile ziyaretçilerin dikkatlerini üstüne çekmişti. 23 metrakare kullanım alanı olan bu evin en öne çıkan özelliği taşıma imkanının olmasıdır. Firma olarak trendlere ayak uydurmamızın bir ürünü olan Tiny House imarlı alanlarda kullanılabildiği gibi aynı zamanda sit alanlarında ve kamp alanlarında da konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektrik tedariğinden su ısıtmasına kadar her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan bu projemizin en önemli özelliği ise herhangi bir oturma ruhsatına gerek duymamasıdır. Ancak Nestavilla olarak bu projenin ruhsatlandırılmasını sağlayarak özel alanlarda da kullanılmasını sağlayabiliyoruz.

Neden Nestavilla

Nestavilla firması olarak müşterilerimiz için en iyi kullanım deneyimini sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Her aşamada özel olarak eğitilmiş ekiplerimiz başarılı bir teslimat için titizlikle çalışmalarına devam ediyorlar. Yaptırılacak yapının modelinden kullanılacak yönteme kadar pek çok aşama kontrollerden geçerken aynı zamanda müşteri memnuniyeti de göz önünde bulunduruluyor.

Nestavilla olarak sunduğumuz projelerden gelen her türlü geri dönüşü hem web sitemiz içerisinde hem de satış noktalarımızda “Nestavilla Deneyimi” olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bu şekilde kaliteli yapı garantisinin yanı sıra satış öncesindeki destekler ile de iyi seçeneğin seçilmesinde garanti veriyoruz. Müşterilerimiz bu şekilde eski müşterilerin deneyimlerinden faydalanarak kendiler için en iyi seçimi yapabiliyor.

Nestavilla vizyonunda teknolojiye uyum ve doğayı koruma önemli bir yere sahiptir. Firma olarak her projemizde trend teknolojileri ve yapım yöntemlerini kullanmaktayız. Bu nedenle her projemizde akıllı teknolojileri yapılarımıza entegre ederken aynı zamanda doğa dostu kullanıcı deneyimini sağlamaktan gurur duyuyoruz.